Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

22 Ekim 2012 Pazartesi

Altın kemerler belinizde,şıklık sizde:)

Evet,sizlere yeni bir trendden daha bahsetmek istiyorum. Bu sene kalın yada ince fark etmez. Altın kemerlerle belinizi vurgulamak çok moda. Kırmızı halıdan, günlük yaşama altın kemerler sezonu ele geçirmiş gibi görünüyor.
Kemerlerinizi jeket üstüne, paltolarınıza, büyük kazaklarınızı giydiğinizde belinize, elbiselerinizin üstüne takabilirsiniz.
Ben kazaklarımın üstüne kullanıyorum, bu senenin modası olan büyük kazakları giyinmek ama vücut hatlarınızın kaybolmasını istemiyorsanız bu kemerlerden kullanabilirsiniz.
Gold kemerleri Home Store,Zara,Mango,İpekyol,Beymen mağazalarında bulabilirsiniz.
En ugun fiyatlı olan

Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...