Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

23 Ekim 2012 Salı

Tüm Miagusto severlere:)

Tüm Miagusto severlere merhaba,

    Kısa sürede beni sevdiniz,bloğumu incelediniz,ziyaretçi defterime yorumlar bıraktınız,yayımladığım yazılarıma mesajlar gönderdiniz ve kişisel sosyal iletişim ağlarınızda paylaştınız.
    Sizlerin ilgisi sayesinde, kısa bir süre olmasına rağmen blog ziyaretçi kitlem ve sayım oldukça yükseldi.Miagusto daha 6 günlük bir blog ,ama almış olduğum olumlu tepki ve yazılar sanki altı gündür değil uzun yıllardır bu blogda paylaşımda bulunduğumu hissettirdi bana.
    sizlerle beraber çok daha güzel şeyler yapacağıma inanıyorum,önerileriniz,sorularınız,paylaşmak istediğiniz fikirler varsa belirtmenizi rica ederim,çünkü siz Miagusto severlerin fikirleri benim için çok önemli.
    Tüm Miagusto severlerine ve takipçilerine çok çok teşekkür ederim
Sizler olmasaydınız ben ve Miagusto var olmazdı.

Bilge Karadeniz

Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...