Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

7 Kasım 2012 Çarşamba

Kylie minogue Fashion adlı kitabı ile bizlerle

Çok sevdiğim bir sanatçıdır Kylie Minogue kendisi bir yenilik daha yapmak istemiş ve bu zamana kadar moda ile ilgilii bütün bilgilerini,giydiği kıyafetleri,hangi tasarım markaları sevdiğini,sahne kostüm görüntülerinil kısacası moda ile olan bağını bu kitabında anlatmış..
Kitabında, tüm kariyeri boyunca kendisini giydiren ünlü ve çok sevdiği tasarımcılar olan Dolce&Gabbana,Stella Mccartney,Jean Paul Gaultier ve Christian Louboutin'den bahsediyor.


Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...