Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

26 Kasım 2012 Pazartesi

Prada altın sektörüne giriyor..PRADA takı koleksiyonunu gördünüz mü?


Evet Miagusto severler,
Sizlere kısa bir süre önce duyduğum bir haberi daha sunmak istitorum,sevdiğim markalardan biri olan Prada altın sektörüne giriş yapmış.
Koleksiyonu altın ve değerli taşlardan oluşan Prada'nın takıları bence bizim beşi bir yerde altınlarımıza çok benziyor:)
Şimdilik koleksiyonda sadece kolye ve bileklikler var ve kasım ayının sonlarına doğru piyasa satışa sunulacağı belirtilmiş, ne diyelim:) hayırlı uğurlu olsun..Siyah ve gold olan benim favorim:)

Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...