Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

19 Aralık 2012 Çarşamba

Gossip girl modası sezon sezon bu postta


Hepimiz çok sevdik bu diziyi,kendimizden birşeyler bulduk,karakterlerini ve huylarını kendimizle yada arkadaşlarımızla eşleştirdik,heyecanlı ve bol adrenalinli diziyi soluksuz izledik hepimiz, hayatımızın bir parçası oldu o dönemler ve tabiki giyim ve tarzlarıyla da büyülediler modayı ve giyinmeyi sevenleri..Tüm dünya hayranlıkla izledi ve takip etti,evet Gossip girl'den bahsediyorum:))

Sizlere Gossip girl dizisinden sezon sezon kareler içeren bol fotoğraflı bir post hazırladım..
Sezona dair ne varsa onla giyinmişler bile önceden,demekki boşuna favori dizilerimiz arasına girmemiş,boşuna sevmemişiz tarzlarını,bizlerinde bir bildiği varmış demekki:)


İşte size sezon sezon kareler:)Detaylar :INSTLE UK dergisinden alınmıştır...

Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...