Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

13 Ekim 2012 Cumartesi

Sezonun takı trendleri ile stilinize şıklık katmak ister misiniz?

Bildiğiniz gibi kelepçe bilezikler son yıllarda çok moda, sezonun trendi olan kelepçe bilezikleri hem gece gemde gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz.FENDİ nin bu modeli bence oldukça göz alıcı.

Arm party çılgınlığı hala devam etmekte. Ben değişik takılari bir araya getirmektense aynı takıları kombinlemeyi tercih ediyorum. Daha şık ve sofistike hemde gece davetlerinde daha göz kamaştırıcı olabilir.. :)
Gold& black furyası takılarıda ele geçirdi.
Bu saati taktığınız zaman bence başka bir detaya gerek yok..

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...