Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

22 Aralık 2012 Cumartesi

Bugün ne giydim

Galatamoda etkinliğine katılmışken bugün ne giydim postuda çıktı:)))
İşte Bilge'den kareler:)
Trench coat: Burberry
Pantalon: Home Store
Eldiven:Etro
Miagusto Galatamoda Küçükçiftlik parktaydı...

Birçok tasarımcının güzel ve özel tasarımlarının olduğu yerdeydim bugün...
Hazır yılbaşı üzeriyken tasarım kıyafetlere bakmak istedim...
Hakan Akkaya
Tuana Büyükçınar
Özgür Masur
Çiğdem Akın
Sezli Beşli gibi tasarımcıların ürünleri Galatamoda'ya özel indirimde
Yarın Galatamoda'nın son günü
Muhakkak uğrayın derim.:)


Ünlüler ve Christian Louboutinleri

Hepimizin dolabında bir tanede olsa Louboutinimiz var değil mi?:)
Ayakkabı denilince akla gelen ilk marka ve size bir haberim var,tasarım ayakkabı tabanlarında kırmızı renk kullanıyorlar diye bir çok marka ile mahkemelik olan Louboutin dava sonucu kırmızı tabanın pantentinide almış yani artık kırmızı tabanı sadece Louboutinde görebileceğiz,bence çok iyi birşey oldu:)


işte ünlüler ve Loubotinleri

20 Aralık 2012 Perşembe

MasterCard ile 'Paha Biçilemez İstanbul' u Deneyimleme Zamanı..

MasterCard'ın, dünyanın sayılı yıldız şehirlerinde hayata geçirdiği uluslararası 'Paha Biçilemez Şehirler' Projesi, şimdi 'Paha Biçilemez İstanbul' ile İstanbul’u farklı bir gözle yaşamak isteyen meraklılarıyla buluşuyor!

MasterCard;  New York, Toronto, Londra ve Paris gibi şehirlerden sonra, 'Paha Biçilemez Şehirler' Projesi’ni, bir çok dünya şehrinden önce İstanbul’da 'Paha Biçilemez İstanbul' adıyla hayata geçirdi.

MasterCard kullanıcılarının, İstanbul’un paha biçilemez güzelliklerini deneyimlemesine imkan verecek ayrıcalıkların sunulduğu özel bir platform aracılığıyla İstanbul meraklıları ile buluşan 'Paha Biçilemez İstanbul', İstanbul’daki 'Yeme-içme', 'Alışveriş-Moda', 'Kültür-Sanat', 'Müzik-Eğlence', 'Spor-Kişisel Bakım' ve 'Seyahat-Konaklama' alanlarındaki en güncel ayrıcalıklara, www.pahabicilemezistanbul.com sitesi üzerinden ulaşılmasını sağlıyor.

MasterCard sahipleri, şehir hayatının olmazsa olmazı bu altı farklı alandaki ayrıcalıklı tekliflerin bir kısmını site üzerinden satın alabilirken, bir kısmını da siteden indirecekleri  bir kupon karşılığında ücret ödemeden deneyimleme imkanı bulacak.

İstanbul’un paha biçilemez güzelliklerini özel tekliflerle sunan ve kullanıcılarının İstanbul’un keyfini doya doya çıkarmalarını amaçlayan 'Paha Biçilemez İstanbul' platformu, sadece MasterCard sahiplerinin yararlanabileceği ayrıcalıklarla dolu…

Nublu gibi seçkin kulüplerden Urart gibi değerli takı tasarım markalarına, İstanbul’u paha biçilemez kılan birçok farklı alan ve mekanda geçerli indirim teklifleri ve daha fazlası, www.pahabicilemezistanbul.com’da, İstanbul’u ayrıcalıklı imkanlarla deneyimlemek isteyen MasterCard sahiplerini bekliyor.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Bu sezon dolabınızda olması gereken 'MUST HAVE' parçalarPayetli bir elbise(ZARA VE MANGO'da bulabilirsiniz.

Deri ceket

Oxford ayakkabı

Kazak üstlerine şıklık katmak için uzun kolyeler

Keskin hatlara sahip çanta(Bu sezon PRADA'nınkiler çok gözde)


Tasarım bir siyah elbise

Kürk

Sivri burunlu bir ayakkabı

Şık bir clutch

Kalem etek

Uzun deri çizme( diz üstü olabilir) Bot:NINE WEST

Belinizi vurgulamak için deri ve bağcıklı bir kemer(peplum kemerlerde bu sene moda)
Kemer: :NETWORK

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...