Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

8 Ocak 2013 Salı

Bugün ne giydim :)

Tabiki bugüne ait bir fotoğraf değil bunlar ama soğuğu iyice hissettiğimiz şu günlerde biraz sıcaklık katmak istedim içinize:)
Mekan:karşıda(KAVACIK) çok çok sevdiğim arkadaşımın ofisinin önü,bu merdivenleride çok sevdim:) daha önceki bir postumdan hatırlamışsınızdır belki:))

Çarşamba günü iş için Kıbrıs'a gideceğim,belki oralarda blogla ilgilenme fırsatım olmayabilir, çok yoğun geçireceğim 4günüm olacak
Belki merak ediyorsunuzdur,blog dışındaki mesleğim Kalite Yönetim temsilcisi ve danışmanı
Başta kendi şirketimiz olmakla birlikte diğer şirketlerede iso ile ilgili danışmanlık yapmaktayım,blog ve post ile pek alakası yok ama Kıbrıs'a gittiğimi belirttiğime göre diğer ünvanımıda açıklamış olayım:)
Şimdi gelelim esas konumuza ,ne giydim,neyi neyle kombinledim:))

Kürk:Home Store
Kazak:Zara
Jean elbise:Home Store
Ayakkabı:Fornarina
Çanta:Prada
Çok sevdiğim için elimden düşürmüyorum bu aralar,eğer akşam biryere gideceksem içine küçük bir clutch atıyorum,büyüğüde arabanın bagajına:))
Sizde öyle yapabilirsiniz:))

Görüşmek üzere..
Sevgi ve saygılar..:)
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...