Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

18 Ocak 2013 Cuma

Turuncu rengi kışa adapte etmenin yolları sokak stilinden ilham alıyoruz

Turuncu yazında çok popüler bir renkti,turuncu-mavi,turuncu-zümrüt yeşili-turuncu-pudra kombinlerini çok sık gördük veee turuncu kışada adapte oldu,kırmızının yanı sıra bu kış turuncu rengimide kullanabilirsiniz,bazı styling ve çekimlerde kiremit,orange diyede belirtilebiliyor.
pek çoğunuz turuncu kullanmaya kötümser yaklaşıyor olabilirsiniz ama bu sokak modası fotoğraflarını görünce belki sizlerde turuncuyu tarzınıza adapte edersiniz...:))
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...