Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

18 Şubat 2013 Pazartesi

INTIMISSIMI KAMPANYASINDAN HABERİNİZ VAR MI?

INTIMISSIMI GERİ DÖNÜŞÜM KAMPANYASIYLA DOĞAYI KORUMAYA KATKIDA BULUNURKEN YENİ MODELLERE İNDİRİMLİ SAHİP OLABİLİRSİNİZ

Intimissimi sürdürülebilirlik konusunda yeni bir kampanya başlatıyor.
Recycling-Geri Dönüşüm Kampanyası ile eski ve kullanılmayan çamaşırları mağazalara getirenler; yeni modellere indirimli sahip oluyorlar.

Ünlü iç giyim markası Intimissimi doğa dostu bir insiyatifle yeşilin ve doğanın korunmasına katkıda bulunmaya devam ediyor. 18 Şubat - 31 Temmuz arası, katılımcı mağazalarda markası ne olursa olsun eski çamaşırları geri alacak ve karşılığında Intimissimi mağazalarında altı ay boyunca kullanılabilecek indirim kuponları verecek.

Intimissimi sürdürülebilirlik ve çevreye saygıyı sadece bir moda değil. Intimissimi alışveriş yaparken indirim fırsatından yararlanmak ve bu kampanyaya destek vermek isteyen herkesi 31 Temmuz’a kadar Intimissimi mağazalarına davet ediyor.

Intimissimi sürdürülebilirlik felsefesi doğrultusunda doğayı ve dünyayı koruma anlamında projelere devam edecek.
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...