Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

SOSYAL MEDYA BİLGE KARADENİZ

Icon Icon Follow Me on Pinterest

5 Şubat 2013 Salı

Nimostylo ile buluşmaya hazır mıyız?:) blogger buluşması çok yakında

Öncelikle bu etkinliği düzenlediği için Nimostylo'ya çok teşekkür ederim,bizleri düşünmüş ve güzel bir etkinlik düzenlemiş:) etkinliğe herkes davetli(tabi blogger olan)
Sizlerde katılmak isterseniz detaylar aşağıda mevcut..
Not:aşağıdaki bilgiler Nimostoylo'nun blogundan alıntıdır...

Görüşmek üzere..:)
2 ŞUBAT 2013 CUMARTESI

BÜYÜK İSTANBULLU BLOG YAZARLARI BULUŞMASI DAVETİYESİ ***
Haftalardır car car bişiiler çıtlatıp, bir türlü tam açıklayamadım duyuruyu yapma zamanı!

Bilirsiniz blog yazarlarını bir araya getirip, kaynaştırmayı seven, blog buluşmaları yapan biriyim. İlk olarak İstanbul da yapmış daha sonra bir kaç kere İzmir'de yapmıştım. Bu süre zarfında kaçıran, hafta içi olduğundan dahil olamayanlarda o kadar çok istek vardı ki, dedim madem İstanbul' dasın Nimo kolları sıva da blogcanları bir araya topla, harika bir gün geçirin beraber!

Ben davetiye sistemi oldum olası sevmem, '' sen gel, sen gelme '' bana göre değil. bu nedenle her şeyi sınırsız organize ettim. Blog yazan herkes davetli!
Bu arada davetiyemizi hazırlayan sevgili Göksu Karaca 'ya kucak dolusu kocamaaaaan teşekkürler!
Evet Caffe Nero bizi ağırlamaya gönüllü oldu. Ve bunun dışında geldiğinizde görün diye söylemediğim, isim vermeyip size sürpriz olacak bir çok hediyelerimizde var. harıl harıl hala çalışıyorum. Bu kısım şimdilik bende kalsın ;)

Toplanıp sohbet edeceğiz fakat bunun yanı sıra çok sevdiğim, deneyimine, bilgisine ve kişiliğine hayran olduğum eski google ve markafoni çalışanı, şuan reklamcılık doktorasını tamamlayan Gizem Yücel ile Seo ve internet pazarlama sohbeti yapacağız.

Ayrıcaaa, bu etkinliğe içi giden fakat istanbul dışında yaşayıp, konaklama fırsatı olmayan bana maille ilk ulaşan 2 kişiyi lüks bir konaklama sağlayacağız. Bir Mobtur Yazılım ve Turizm A.Ş. hizmeti olan OtelSonDakika, Türkiye'nin birinci sınıf otellerinde, en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan bir mobil uygulama. Lüks otellerin, pahalı odalarını son dakika fiyatlarıyla satışa sunuyorlar. Ve bizde bu lüks otellerden birinde etkinlik günü ağırlayacağız.

Sizlerden ricam bu yazıyı bloglarınızda yada sosyal medya hesaplarınızda duyurmanız. Duyurun ki kimse duymadım, görmedim demesin!

Buluşmak için hazır mısınız?
;)

Hiç yorum yok: