Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

SOSYAL MEDYA BİLGE KARADENİZ

Icon Icon Follow Me on Pinterest

6 Şubat 2013 Çarşamba

TAKIYA FARKLI BİR BAKIŞI EKRIA İLE KEŞFEDECEKSİNİZ

www.ekria.com


Bugün çok ama çok özel,değişik,yeni bir markanın lansmanındaydım,öncelikle Ekria'nın tasarımcısı Esra Karadeniz'e güzel ikramları,samimiyeti için çok teşekkür ederim.
Showrooma girer girmez dikkatimi kalın kelepçe bileklikler ve değişik tasarım yüzükler çekti.
Hemen birtanesini alıp takmak istedim,bazı takılar vardır,kolunuza taktığınızda sizi rahatsız eder yada bileğinizden düşecek hissi verir, ama bu bileklikler gerçekten çok hoştu,alttan ayarlanabilir olması ise güzel bir özellik,bileğinizde takı yokmuş gibi hissetmenizin sebibi takıların lazer kesim olması,takılar altın ve gümüşten oluşuyor ve eminimki hiçbiryerde göremeyeceğiniz bir koleksiyon.
Esra Karadeniz'in hedefleri arasında yurtdışı markası olmak var,kendisine bu yolda başarılar diliyorum.

Ekria lansmanından kareler:Lazer kesim altın ve gümüş bileklikler

Ekria lasmanından bir kare

Ekria tasarımcısı Esra Karadeniz'e bu güzel hediyesi için çok teşekkür ederim. 


EKRIA KOLEKSİYONUNDAN KARELER VE EKRIA'NIN

Ekria, simetrik ve iddalı yalınlığı kendine felsefe edinmiş bir takı markasıdır. Kadın ve erkekler için kolye, küpe, yüzük, bilezik ve kol düğmesi gibi ürünler baştan sona bilgisayar ortamında tasarlanır ve altın ile gümüş levhalardan lazer ile tek seferde kesilir. Ortaya çıkan ürünlere ihtiyacın dışında, dekorasyon amaçlı ekleme yapılmaz. Her takı, kendi başına bir bütündür…Farklı formlara sahip takılar, vücudun faklı yerlerinde birarada ya da tek başına kullanılmaya uygundur. Her kişi, kendini en çok bütünleyen parçaları seçer ve kendi kombinasyonunu oluşturur. Altın ve gümüşün netliği takılara gösteriş verirken kendine en cok ait olduğunu dusundüğü parçaları bir zırh gibi kuşanan Ekria kadın ve erkeği, kendi tarzını iddali bir şekilde ortaya koymuş olur.
Hiç yorum yok: