Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

27 Nisan 2013 Cumartesi

Bugün ne giydim

Merhaba:)
Umarım hepiniz iyisinizdir:) havalar ısındı,baharı yaşayamadan yaza girdik sayılır,yalnız bir etki var ki oda dolunay:) etkilerini hissediyor musunuz bilmiyorum ama ben zaman zaman hissediyor gibiyim:)
Aslında dolunay ile ilgili çok şey yazabilirim ama konsept dışı olduğu için susuyor ve sizi kombinlerimle başbaşa bırakıyorum:)

Bu fotoğraflar güneşin erken saatlerinde çekildi bu nedenle renkler biraz kırmızıya çalıyor:) yinede kombinleri görebiliyoruz ama:))

Pantalon:Beymen club
Thsirt:Zara
Ayakkabı:Beymen Club
Çanta:Ralp Lauren
Ceket:Koton
Koton demişkenbKoton bloggerı olmam için bana destek veriyorsunuz değil mi?:))
Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum:)
Sanırım 10 güne sonuçlar belli olacak...
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...