Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

19 Mayıs 2013 Pazar

Bugün ne giydim

Merhaba,
Farkındayım sizlere stil önerisi yaptıktan sonra kendim giyinerek kombin yapıyoruk son iki posttur,önceki postum bol paça pantolanlar üzerineydi arkasından öyle bir kombin yaparak post hazırladım sizlere,sonrasında kalem etekleri ele aldım,kendimce püf noktalarından bahsettim,şimdide kalem etek kombinli bir postla karşınızdayım..
Kalem etekleri oldum olssı severek giyerim,özellikle iş hayatında vazgeçemediğim kombinlerden birisidir,bir bayanı asil gösteren parçalardan biriside bence kalem etekler..
Bu senede kalem etekler sezona damgasını vuruyor..
Kalem etekleri herşeyle kombinleyebiliriz..
İş için beyaz bir gömlekle
Daha sportfi bir hava yaratmak için jean gömleklerle
Bir yemeğe yada geceye katılacaksanız bluzlerle kombinleyebilirsiniz,kalem eteklerin o seksi havssını kırmak için figürlü ve yazılı thsirtlerlerde kombinleyebiliyoruz..:) 
Gece dışarı çıkacaksam daha kısa boyu tercih ediyorum ama işe yada bir görüşmeye gideceksem dize yakın boyda bir kalem etek giymeyi tercih ediyorum...
Kalem eteklerin alrına sivri burun topuklularda son derece yakışıyor....
Karar sizlerin:)


Bluz:Beymen Club
Etek:Zara
Çanta:Christian Dior
Ayakkabı:Balenciaga 
Uzun kolye:Bodrum'dan 
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...