Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

17 Mayıs 2013 Cuma

Evlenen çiftlere evlilik yarışması

Pierre Cardin World’un evlilik hazırlığı yapan çiftleri bir araya getiren ve Türkiye’de bir ilk olan internetteki evlilik platformu ‘Evlilig.com’ ilk yarışmasıyla artık yayında! 1 Temmuz – 31 Ekim tarihleri arasında evlenecek çiftlerin katılabileceği ilk yarışma 20 Haziran’da sona erecek.

 

7 bölgeden evlenmek üzere olan 7 çift, profiloluşturarak katıldıkları yarışmada,  PierreCardin’in değeri 12 bin TL’yi aşan 38 parçalıközel düğün hediyesinin de sahibi olacak.

www.evlilig.com

 
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...