Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

29 Kasım 2013 Cuma

Louboutin ile yılbasına hazır mısınız

Fransız lüks markası Christian Louboutin, dijital bir kampanyayla desteklediği yılbaşına özel Loubi Evreni vitrin düzenlemesini sunuyor.

 

Christian Louboutin, yılbaşının yaklaşmasınıkutlamak amacıyla tüm misafirlerini bir Louboutin’in altında dilek dilemeye ve kayan yıldızlar, dönen gezegenler ile tasarımcının 2014 ön koleksiyonundan çoközel parçalarla bezeli Louboutin Evreni’ni keşfetmeye davet ediyor.

 

Markanın tarihine işlenmiş olan heyecan verici ve etkileyici yılbaşı vitrin düzenlemelerine bu yıl bir yenisi daha eklendi. Mağazaların ön cephesi, astronomi saatlerinin karmaşık mekanizmalarından ve gök atlaslarından ilham alan yapısıyla Loubi Güneş Sistemi’ni yansıtan parlak bir gökyüzünü sergiliyor. Sistem güneşi ve renkli gezegenleri dönen çarklar vasıtasıyla hareket ettiriyor ve yavaş bir biçimde  dairesel hareket eden gezegenler kırmızıtabanların sergileneceği birer alana dönüşüyor. Arka planda görülen yıldızlar ise zekice bir biçimde tasarımcının ikonik kadın ve erkek ayakkabı ve çantalarınıtasvir eden Louboutin takımyıldızlarınıoluşturuyor.

 

Yıldızlara özgü bu vitrin düzenlemesi Christian Louboutin’in dijital platformlarında da hayat buluyor. Markanın online mağazasını ziyaret eden ziyaretçileri olağanüstü bir gökyüzünü yansıtan interaktif manzara görseli karşılıyor,ışıldayan yıldızlar ise bir tıklama ile yediLouboutin Takımyıldızı’nın görüntülenmesine olanak veriyor. Markanın sosyal medya platformları da bu gökyüzünden kopuk gelmiş tasarımlara ayna tutuyor: Facebook, Twitter ve YouTube kanallarında, ayrıca Çin’de faaliyet gösteren Weibo’da markanın ikonikFlo, Daffodile, BeautyK, Gwynitta, Lady Peep Sling kadın ayakkabıları, Riviera Clutch çantası ve Spooky erkek ayakkabısını birer takımyıldız olarak yansıtıyor. Gökyüzündeki Louboutin tasarımlarını, #ChristiansConstellationshashtagi ile takip edebilirsiniz.

 


Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...