Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

4 Aralık 2013 Çarşamba

BUGUN NE GİYDİM


Soğuk bir günden herkese merhaba,
Her ne kadar kürk giyinmek bazı kesim için yanlış olsa da bizi sıcacık tutan şeylerin arasında geliyor kürk...
Bende deri ceketimin üstüne kürk yeleğimi geçirdim, zaten biliyorsunuz!,bu sene pantolon üstüne etek, ceket üstüne yelek giyinmek moda, her ne kadar ceket üstüne yelek giyinmiş olsam da pantolon üstüne etek giyinmek bana biraz ters:))

Bu sene volanlı, kısa eteklerle binici çizmelerini kombinlemek çok moda, dar etek ile yapılan kombinden daha hoş duruyor diyebilirim, boğazlı kazak yine sezon trendlerinden hem de soğuktan korunmak için birebir )
Etek:Guess
çanta:Prada
Kürk yelek:Home Store
Deri ceket:Beymen
Çizme:FornarinaHiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...