Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

22 Aralık 2013 Pazar

Sezon trendi A kesim midi etekler nasil kombinlenir


Merhaba,
Yine sezon trendlerinden bahsedeceğim bir postla karşınızdayım..:)
Bu sene  A kesim-midi etekler çok moda, özellikle tülden olanlar çok revaçta, tülü bir A kesim etek giyerken kendinizi balerin gibi hissetmemek adına üstünüze basic bir hırka yada kazak giyebilirsiniz, yine kısa deri ceketle yapacağınız kombin sizi bambaşka havaya sokabilir.

A kesim midi etekleri minyon yapıda olanlar giyinirken muhakkak altına topuklu ayakkabı giyinmeliler, aksi taktirde kısa gözükebilirsiniz ve bence A kesim midi etekleri çorapsız giyinmenizi öneririm.
Yine sezon trendlerinden diz üstü çorap çizmelerle A kesim Midi etekleri kombinleyebilirsiniz. 
Hiç yorum yok:

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...