Bilge'den

Fotoğrafım

Merhaba, Küçücük bir kızken annemin topuklu ayakkabılarını giyip, rujlarını sürerek aynada kendimi izlerdim,okul yıllarımda adım hep kokoş, lolita, stilist Bilge idi. Zaman geçti ama benim modaya ve giyime karşı merakım hiç bitmedi ve geçmedi. Bu blogumda, moda haberlerini,öne çıkan stilleri,kombin önerilerini,sezon trendlerini,ünlülerin stillerini,kendimden kareleri,kozmetik canavarı olduğum için denediğim ürünleri,kısacası bir bayanın hayatının parçası olan güzellik kavramının bütün detaylarını kendi zevkimce sizlerle paylaşacağım. Umarım sizinde tarzınıza uygulamak istediğiniz ve örnek alacağınız paylaşımlar olur... Sevgi ve saygılarımla....
Bilge -Karadeniz

Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

Mıagusto'da ara

SOSYAL MEDYADA MIAGUSTO

Icon Icon Follow Me on Pinterest

29 Kasım 2013 Cuma

Louboutin ile yılbasına hazır mısınız

Fransız lüks markası Christian Louboutin, dijital bir kampanyayla desteklediği yılbaşına özel Loubi Evreni vitrin düzenlemesini sunuyor.

 

Christian Louboutin, yılbaşının yaklaşmasınıkutlamak amacıyla tüm misafirlerini bir Louboutin’in altında dilek dilemeye ve kayan yıldızlar, dönen gezegenler ile tasarımcının 2014 ön koleksiyonundan çoközel parçalarla bezeli Louboutin Evreni’ni keşfetmeye davet ediyor.

 

Markanın tarihine işlenmiş olan heyecan verici ve etkileyici yılbaşı vitrin düzenlemelerine bu yıl bir yenisi daha eklendi. Mağazaların ön cephesi, astronomi saatlerinin karmaşık mekanizmalarından ve gök atlaslarından ilham alan yapısıyla Loubi Güneş Sistemi’ni yansıtan parlak bir gökyüzünü sergiliyor. Sistem güneşi ve renkli gezegenleri dönen çarklar vasıtasıyla hareket ettiriyor ve yavaş bir biçimde  dairesel hareket eden gezegenler kırmızıtabanların sergileneceği birer alana dönüşüyor. Arka planda görülen yıldızlar ise zekice bir biçimde tasarımcının ikonik kadın ve erkek ayakkabı ve çantalarınıtasvir eden Louboutin takımyıldızlarınıoluşturuyor.

 

Yıldızlara özgü bu vitrin düzenlemesi Christian Louboutin’in dijital platformlarında da hayat buluyor. Markanın online mağazasını ziyaret eden ziyaretçileri olağanüstü bir gökyüzünü yansıtan interaktif manzara görseli karşılıyor,ışıldayan yıldızlar ise bir tıklama ile yediLouboutin Takımyıldızı’nın görüntülenmesine olanak veriyor. Markanın sosyal medya platformları da bu gökyüzünden kopuk gelmiş tasarımlara ayna tutuyor: Facebook, Twitter ve YouTube kanallarında, ayrıca Çin’de faaliyet gösteren Weibo’da markanın ikonikFlo, Daffodile, BeautyK, Gwynitta, Lady Peep Sling kadın ayakkabıları, Riviera Clutch çantası ve Spooky erkek ayakkabısını birer takımyıldız olarak yansıtıyor. Gökyüzündeki Louboutin tasarımlarını, #ChristiansConstellationshashtagi ile takip edebilirsiniz.

 


27 Kasım 2013 Çarşamba

Bunu Blogumda Paylaşabilirim. Hürriyet Benim.

Hürriyet; gündeme dair cesur bir projeyle karşımızda. TBWA\ISTANBUL'un hazırladığı proje kısa zamanda oldukça ses getirdi. Din, dil, ırk, cinsiyet ayırt etmeden bireysel özgürlükleri konu alan projenin amacı Türkiye'nin dört bir yanından insanların hürriyetlerini dile getirmeleri ve seslerini duyurmaları...

Bu proje katılımcıların kendi hürriyetlerini anlatmaları için tasarlandı, katılımcılar videolarını oluştururken ilham versin diye de bir film hazırlandı.

Hürriyet, herkesi kendi hürriyet cümlelerini yazmaya ve hürriyet şarkılarını yaratmaya davet etti. Kullanıcılar içinde kendi fotoğraflarının da olduğu hürriyet filmleri yaratabiliyor ve bu filmleri sosyal medyada dilediğince paylaşabiliyor. Ayrıca seçtikleri mesaj ve fotoğraflarından oluşan bannerı hurriyet.com.tr sayfalarında yayınlanıyor. Kısaca proje tamamıyle interaktif bir proje olarak kurgulandı. www.hurriyetbenim.com üzerinden ilham verici videoyu seyredebilir, kendi video ve bannerınızı yaratabilirsiniz.

"Hürriyet Benim" filmi, daha TV’ye çıkmadan viral olarak sosyal medyada gösterildi ve çok kısa sürede yayılarak; sosyal medyada konuşulmaya ve paylaşılmaya başlandı. Kullanıcıların katkılarıyla yapılan klipleri Twitter'dan #hürriyetbenim hashtag'iyle takip edebilirsiniz.

Ben de kendi videomu oluşturdum ve benim için hürriyetin ne demek olduğunu anlattım. İzlemek için http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/25080653.asp#C0A028DC-F9FC-4868-AECF-3DAFA81D5750

Bir boomads advertorial içeriğidir.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

25 Kasım 2013 Pazartesi

GERCEK DERİ CEKETLER KISA SÜRELİGİNE MIAGUSTO DA
 
 
 
 
 
 
Merhabalar,
 
Bu ay sizlere sunduğum ürünler, orijinal deri ceketler, bu ürünler bir arkadaşımın tasarımları, kendisi normalde yurt dışına çalışıyor, bende kendisine rica ettim ve beğendiğim modelleri sizler için blogda yayınlamaya karar verdim, ceketlerin kalitesi gerçekten çok güzel, bende kendime iki tane aldım, yakında post yaparak sizlere gösteririm, fiyat olarak ise diğer mağazalara nazaran çok uygun, üstelik pişti olma gibi bir durumunuz yok çünkü bu ceketin aynısı bir başkasında görmeniz imkansız:)
satın almak isterseniz bana mail ile ulaşabilirsiniz..
beğeneceğinize eminim.
detayları yine mail üzerinden sizlere yazarım, bekliyorum:))
 
 
 

 
                                                     
                                                                   MEDIUM BEDEN
                                                                 GERÇEK DERİ JEKET


                                                                         MEDIUM BEDEN
                                                                      KAPİTONE DERİ CEKET

                                                                         SMALL BEDEN
                                                                GERÇEK KÜRK VE DERİ CEKET               
                                                                        SMALL BEDEN
                                                                   DERİ-KUMAŞ CEKET                                                                        SMALL BEDEN
                                                               LARCİVERT DERİ CEKET


                                                                  SMALL BEDEN
                                                              KIRMIZI DERİ CEKET
                                                                      SMALL BEDEN
                                                                SİYAH-KREM DERİ CEKET

Sezon trendi renkli paltolar

Merhaba,
Kış geldi,havalar soğudu,bu sıcak paltolarla ısınma vaktide geldi artık,bu sene paltolar,montlar rengarenk ve desenli....
İşte sizin için seçtiklerim...:) 


TASARIM DERİ CEKET SATISI BLOGDA

MiAGustO: Miagusto Tasarım Ürünler: Merhaba MODA severler :) Sizlerin de bildiği gibi bu sezon baskılı, yazılı, kendinizi ifade eden thsirtler çok moda, bende buna istinaden...

Bunlarda ilginizi çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...