Translate:

English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

++Sitene Ekle

SOSYAL MEDYA BİLGE KARADENİZ

Icon Icon Follow Me on Pinterest

21 Nisan 2015 Salı

Detoks juice ile hepinize merhaba

Herkese merhaba,
Uzun zamandır yazmadığımı farkındayım,yeni bir iş ile sizlerin karşısındayım.Aslında buna iş demek istemiyorum çünkü içinde sağlık var....
Benim için eşsiz bir deneyim,sürekli kendimi geliştirdiğim,merak ettiğim ve severek yaptığım bebeğim...fazla uzatmadan sizleri tanıştırmak istiyorum...:)

www.detoksjuice.com


DETOKS JUICE İLE SAĞLIKLI VE DİNLENDİRİCİ BİR DENEYİM YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?
Doğru beslenmenin, detoksun ve sağlıklı yaşamın öneminin farkındayız. Yüzyıllardır süre gelen bilgi ve tecrübenin ışığında, detoksun fiziksel, duygusal ve enerjisel kilitlenmelerini yok etmekteki başarısı benzersizdir. Detoks Juice olarak amacımız, sizlerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal arınmanızı sağlamaktır. Böyle bir hizmeti sunmamızın nedeni ise size şehir yaşamının kaotik ritmi ve rutinden uzak kalmanızı sağlayacak bir yaşam sunabilmektir
Detoks Juice programlarında yer alan farklı ve eşitli içecekler aracılığıyla arınma sürecinizi destekliyor; sağlıklı ve dinlendirici bir deneyim yaşamanızı sağlamak istiyoruz.


Detoks juice içecekleri 500 ml şişelerde, sizler için günlük olarak özel cold press cihazı kullanılarak sıkılmaktadır, böylelikle Yavaş Sıkma Teknolojisi ile doğadan geleni tamamını içeceklerimize katıyoruz. Tüm dünyada bilinen Yavaş Sıkma Teknolojisi ile Detoks juice içecekleri doğal tat ve besin değerlerini korur.
Detoks juice içecekleri taze sebze ve meyvelerden oluşur, bazı Detoks juice ürünlerinde alkali su kullanılmaktadır, ürünlerimizde hayvansal ve katkı maddesi bulunmamaktadır.
Detoks juice programları DETOKS ETKİSİ, ZAYIFLAMA SİHİRİ, GENÇLİK İKSİRİ olarak üç paketten oluşmaktadır, her paket 6 adet Detoks juice içeceği içerir.

Sosyal medyada Detoks Juice:

https://www.facebook.com/Detoksjuice

sipariş için buraya tıklayabilirsiniz: sipariş için

3 yorum:

Tarzım ve El Emeği dedi ki...

merhaba, takipteyim, bana da beklerim,
http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/

Bilge Karadeniz dedi ki...

Çok teşekkürler 😊😊

FSM dedi ki...

Çok güzel bir blogunuz var bizde
Uşak bayan kuaförü
sayfamızı tanıtıyoruz bekleriz